Eshte Mire Te jesh i pari
 
ForumPytësoriKërkoRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Tutorialet

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Admin
Admin


Numri i postimeve : 15
Join date : 28/11/2010
Age : 24
Location : Prishtina

MesazhTitulli: Tutorialet    Sun Nov 28, 2010 8:58 pm

Tutoriali eshte nje metod e transfermit te njohurive dhe mund te perdoret si nje pjese e te mesuarit.Me interaktive dhe specifike se nje liber, tutoriali kerkon tju mesoje me ane te shembujve dhe furnizimin e informacionit per nje pune te caktuar qe njeri kerkon.


Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://kosovaonline.forumsr.com
 
Tutorialet
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
KosovaOnline :: Tutorials-
Kërce tek: