Eshte Mire Te jesh i pari
 
ForumPytësoriKërkoRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Internetii

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Admin
Admin


Numri i postimeve : 15
Join date : 28/11/2010
Age : 24
Location : Prishtina

MesazhTitulli: Internetii   Sun Nov 28, 2010 8:54 pm

ketu mund tju tregojm se si mund ta mbani kompjuterin e juaj pa "viruse" , ose dhe programet e reja qe dalin sepse teknologjia eshte duke ecur me hapa gjigand Smile. Ne sado pak do mundohemi qe tju ndihmojm .

Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://kosovaonline.forumsr.com
 
Internetii
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
KosovaOnline :: Internet-
Kërce tek: